Склад професійно-жанрових Гільдій сформовано

Перший крок реформування Телеакадемії та національної премії в галузі телебачення "Телетріумф" завершується. Академіки, які одночасно є експертами премії розділилися на Гільдії за двома принципами - професійним та за принципом об’єднання близьких жанрів.

Затверджено 6 професійно-жанрових Гільдій:
1. Гільдія продюсерів
2. Гільдія режисерів та сценаристів
3. Гільдія операторів, художників – постановників, художники з освітлення
4. Гільдія інформаційного, спортивного та суспільно-соціального телевиробництва
5. Гільдія дитячого, музичного та тематичного виробництва
6. Гільдія телевізійного дизайну та промо

Поточний склад Гільдій сформовано на підставі самостійного вибору Академіків. Члени Академії, що не зробили свій вибір, були розподілені в Гільдії на підставі досвіду роботи та за фаховим принципом. Телеакадемія продовжує прийом заяв від Академіків щодо членства в Гільдіях, оперативно їх розглядає та підтверджує. Остаточний склад Гільдій буде оголошено наприкінці року.

Голови Гільдій увійдуть до складу Експертної Ради Телеакадемії. Новостворені Гільдії будуть оцінювати від 12 до 20 відповідних тематичних або професійних номінацій. Окрім оцінювання проектів, кожна Гільдія буде проводити індустріальну роботу за своїм напрямком з метою розвитку телевізійного простору України. Розробляти та впроваджувати ініціативи для підвищення ефективності роботи індустрії в цілому та кожного фаху окремо.

З актуальним складом професійно-жанрових Гільдій можна ознайомитися на офіційному сайті Телевізійної Академії www.utva.tv  

 

 

Довідка: Українська Телевізійна Академія була заснована у 2000 році та об’єднує представників усіх галузей теле- та кіноіндустрії. Головною метою Академії є максимальне сприяння всебічному розвитку телебачення та кінематографу України. Керівним органом Академії є Експертна Рада, до якої входять представники національних медіагруп та найбільших теле- та кіновиробничих компаній України.

Виконавчим органом Академії є Виконавчий директор.