8 грудня відбудеться нагородження переможців Національної телевізійної премії “Телетріумф 2016”

8 грудня відбудеться нагородження переможців у 40 номінаціях Національної телевізійної премії “Телетріумф 2016”. Про це сьогодні під час преса конференції повідомили представники організаторів премії - голова Експертної ради Українсьогої Телевізійної Академії Ольга Захарова, директор Індустріального Телевізійного Комітету Ігор Коваль, арт-директор StarLight Entertainment Марина Матросова та директор PwC Україна Дмитро Гринчишин.

Як відзначила Ольга Захарова, цього року на конкурс було подано 307 заявок, однак через брак кількості робіт в номінаціях “Політичне ток-шоу” та “Теленовела, ціномінації довелось скасувати

“Оцінювали роботи члени жюрі зі складу Української Телевізійної Академії, які є незалежними один від одного, голосують за номінантів, обираючи тих, хто виходить до фіналу. Цього року у нас проголосували 129 членів жюрі, які проголосували за 80% номінацій. Всього, з урахування регіональних номінацій, до фіналу потрапили 167 робіт”, - сказала вона.

Окрім того, за словами Ольги Захарової, Експертна Рада Української Телевізійної Академії щорічно затверджує дві особливі номінації “Відкритта року” та “Особистість року”. За ці номінації голосують тільки члени Ексепртної Ради Академії. Про фіналістів буде оголошено вже під час офіційної церемонії нагородження.

Що стосується безпосередньо церемонїї нагородження, то за словами Марини Матросової цьогорічний формат заходу відрізнятиметься від попередніх років - буде відсутня телеверсія.

“8 грудня у Freedom Event Hall буде проходити церемонія. Захід матиме гумористичну концепцію. Розробкою сценарію займається Стідія “Квартал 95”, а ведучими будуть Володимир Зеленський та Марія Єфросиніна”, - повідомила вона.

Як відзначив Ігор Коваль, основна причина зміни формату нагородження - бажання приділити більше уваги безпосередньо номінантам.

“Цього року в нас церемонія, в першу чергу, для відзначення номінантів та праці співробітників нашої індустрії”, - наголосив він.