Національна Телевізійна премія «Телетріумф» офіційно відкриває голосування

20 березня 2018 року офіційно розпочинається голосування за роботи, що подані для участі Національної Телевізійної Премії «Телетріумф».

Голосування продовжиться до 3 квітня (включно).

Як Вам відомо, журі Премії «Телетріумф» у 2018 році складається виключно з членів Української Телевізійної Академії, що входять до складу відповідних Гільдій. Кожна Гільдія Телеакадемії голосує за Номінації, що знаходяться у професійній компетенції її членів. Перевірити Гільдію, до складу якої Ви входите, можна за посиланням - https://utva.tv/#academicians.

Голосування Премії відбувається виключно шляхом дистанційного електронного голосування Журі в онлайн-системі Премії за адресою www.teletriumf.ua, функціонуванням роботи якої опікується Індустріальний Телевізійний Комітет.

До початку голосування член Журі повинен здійснити реєстрацію на сайті Премії.

Після перевірки інформації про члена Журі, відповідності його Гільдії Організаційним Комітетом Премії, його обліковий запис буде активовано, про що надійде електронний лист про підтвердження реєстрації з паролем.

Після отримання паролю член Журі матиме доступ до свого Особистого кабінету.

В Особистому кабінету член Журі матиме можливість ознайомитись з Правилами голосування у 2018 році. Також у період визначений для голосування, матиме доступ до Номінацій, які віднесені до його профільної Гільдії та зможе здійснити голосування.

Звертаємо Вашу увагу, що голосування члена Журі відбувається виключно персонально.

З додаткових питань, будь ласка, звертайтесь за телефоном +38 044 353 13 98 або на електронну адресу teletriumf@itk.ua