Склад Експертної Ради оновлено. Головою Експертної Ради обрано Вікторію Бурдукову.

Головою Експертної Ради ГО “Українська Телевізійна Академія” на 2018-2019 рр. обрано Вікторію Бурдукову


Процес реформування Телевізійної Академії та національної премії в галузі телебачення “Телетріумф” було розпочато майже рік тому. За цей час відбулося багато позитивних змін – повністю оновлено регламент премії, змінено умови вступу до Академії, створено професійно-жанрові Гільдії та обрані Голови кожної з них.

Голови професійно-жанрових Гільдій увійшли до оновленого складу Експертної Ради, яка на черговому засіданні обрала Голову Експертної Ради ГО “Українська Телевізійна Академія” на 2018-2019 рр.

До оновленого складу Експертної Ради входять:

Бабич Валерій
Баранова Вікторія
Батенко Олена (Голова Гільдії телевізійного дизайну та промо)
Бенкендорф Єгор
Борденюк Сергій (Голова Гільдії операторів, художників-постановників, художників з костюмів та художників зі світла)
Бурдукова Вікторія
Гнєдаш Тетяна
Заря Ірина
Захарова Ольга
Зеленський Володимир
Кондратюк Ігор (Голова Гільдії тематичних програм, музичного та дитячого виробництва)
Липовецька Алла (Голова Гільдії продюсерів)
Литвиненко Артем (Голова Гільдії режисерів та сценаристів)
Несміян Олена (Голова Гільдії інформаційного, спортивного та суспільно-соціального телевиробництва)
Ряшин Владислав

У зв'язку із закінченням строку повноважень Голови Експертної Ради Ольги Захарової та відповідно до діючого регламенту Телеакадемії, за яким Голова Експертної Ради обирається строком на 1 рік, але не більше 2 разів поспіль, були проведені перевибори. Українська Телевізійна Академія висловлює подяку Ользі за її ініціативи на посаді Голови Експертної Ради, та сподівається, що вона продовжить роботу у складі робочих груп, які відповідатимуть за стратегічний розвиток та міжнародну співпрацю Української Телевізійної Академії.

Новим Головою Експертної Ради обрано Вікторію Бурдукову.

Вікторія Бурдукова входила до складу робочої групи і безпосередньо приймала участь у проведенні реформи Української Телевізійної Академії та телевізійної премії “Телетріумф”. Пані Вікторія дуже відповідально та професійно ставиться до роботи у Телевізійній Академії. Її професійні знання та досвід допоможуть Академії успішно продовжити свій розвиток.

Вікторія Бурдукова, Голова Експертної Ради ГО “Українська Телевізійна Академія”:

“Процес реформування не повинен зупинятися, навпаки – всі розпочаті ініціативи треба прискорювати і завершувати, адже за телевізійними мірками до «Телетріумфу 2019», насправді, залишилося не так багато часу. Надихає те, що ведеться активна робота в Гільдіях; ми отримуємо зворотній зв'язок, аналізуємо помилки минулих років і докладаємо максимум зусиль, щоб їх мінімізувати або усунути взагалі.

Телевізійна Академія та її діяльність – це не тільки проведення національної телевізійної премії. Наступним кроком Експертної ради має стати розробка та ухвалення стратегії і плану заходів на найближчий рік. Зі свого боку, готова разом з усіма Академіками та членами Експертної Ради продовжувати розвиток і вдосконалення розпочатого процесу”.

Ольга Захарова, член Експертної Ради ГО “Українська Телевізійна Академія”

«Українська Телевізійна Академія, яка на сьогодні об’єднала найкращих професіоналів телевізійної галузі України, може суттєво впливати на індустріальні процеси. Все, що для цього потрібно – єдність, довіра і лідерство.»

Оксана Ісідорова, виконавчий Директор ГО “Українська Телевізійна Академія”:

«Академія в своїй діяльності прагне залучити кожного Академіка до обговорення всіх важливих питань та пропозицій. Ми чекаємо від всіх Академіків ініціатив та ідей щодо розвитку ГО “Українська Телевізійна Академія”.

 

Довідка: Українська Телевізійна Академія була заснована у 2000 році та об’єднує 213 представників усіх галузей теле- та кіноіндустрії. Головною метою Академії є максимальне сприяння всебічному розвитку телебачення та кінематографу України. Керівним органом Академії є Експертна Рада, до якої входять представники національних медіагруп та найбільших теле- та кіновиробничих компаній України.