Українська Телевізійна Академія долучилась до KIEV MEDIA WEEK 2016

19 вересня в рамках KIEV MEDIA WEEK 2016 з 10:00 до 11:00 в Hyatt Regency Kiev (BALLROOM, вул. Алли Тарасової, 5) відбудеться прес-конференція на тему «Медіабізнес 360°: контент як і раніше король». Прес-конференція відбувається у партнерстві з «Українською Телевізійною Академією».

Цього року перед VI міжнародним медіафорумом KIEV MEDIA WEEK стоїть амбітна задача - розгорнути активність вітчизняного медіабізнесу на 360 градусів. Всі заходи медіафоруму - конференції, круглі столи, спеціальні скринінги, ексклюзивні презентації та виступи медіаекспертів світового рівня - відбуватимуться в контексті цієї концепції.

Для медіакомпаній, щоб працювати успішно та отримувати прибуток, мало робити ставку лише на мовну модель бізнесу. З розвитком нових технологій і нових платформ для передачі контенту глядач стає ще більш вимогливим - як по відношенню до якості та формату контенту, так щодо способу його доставки. У зв'язку з цим особливий акцент KMW 2016 на крос-платформеності та конвергенції різних медіа. Такий підхід відкриє нові перспективи для виробників, дистриб'юторів і мовників контенту: в першу чергу, забезпечуючи додаткові джерела доходу, окрім реклами, а також глобалізіючи контент, роблячи його доступним для міжнародної аудиторії і, відповідно, міжнародних партнерів.

Для реалізації такої стратегії важливою є консолідація ринку, реформування законодавчої бази та активний маркетинг країни на міжнародному ринку. Про все це буде KIEV MEDIA WEEK 2016. На прес-конференції ми поговоримо з передовими виробниками контенту, а також організаціями, в тому числі державними органами, що безпосередньо впливають на ринок сьогодні.

Для участі в прес-конференції запрошені:

- Провідні виробники контенту:
  • Володимир Бородянський, керівник групи StarLightMedia та телеканалу СТБ,
  • Сергій Созановський, FILM.UA Group;
  • Андрій Яковлєв, керівник кінопроектів Студії «Квартал 95»,
  • Іван Шестаков, директор з маркетингу онлайн-кінотеатру Megogo.net;

- Галузеві та державні регулюючі та адміністративні організації:
  • Уляна Фещук, заступник голови Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення,
  • Валентин Коваль, Голова експертної ради «Української Телевізійної Академії»,
  • Анатолій Максимчук, заступник директора групи StarLightMedia, представник ініціативної групи # КіноКраїна,
  • Вікторія Ярмощук, виконавчий директор «Української кіноасоціації».

Виробники контенту розкажуть про реалізовані проекти, успіхи, плани і труднощі (в тому числі законодавчі). У багатьох із запрошених є досвід виробництва відразу декількох видів контенту та досвід спільного крос-платформової співпраці. Пропонується обговорити, що потрібно зробити на індустріальному тана законодавчому рівнях, щоб реалізувати «розворот на 360».