Телеакадемія співпрацює з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України

Нещодавно пройшли Перші Національні консультації щодо розробки економічної стратегії у секторії «Креативної індустрії”, який є важливою складовою майбутнього експортного потенціалу України.

Під час перших консультацій було розглянуто креативний сектор на національному та міжнародному рівні, основні тренди та ключові проблеми сектору. Метою є необхідність мобілізувати ресурси для зростання експорту українських телевізійних форматів, розширення дистрибуції українського контенту, розвитку спільного телевиробництво, послуг з дизайну, брендінгу тощо.

Активну участь у розробці експертної стратегії приймає Ольга Захарова, Голова Експертної Ради телевізійної Академії.

"Сучасним українським медіа сьогодні бракує талантів з глобальними амбіціями. Робота держави у напрямку підтримки креативного сектору економіки сьогодні не можлива без лідерства і ініціативи з боку медіа. У нас є шанс виправити становище і створити на базі Української телевізійної академії, яка об’єднує кращих телевізійних експертів країни, майданчик для обміну ідеями, освітніми проектами та досвідом - все це допомогло б зміцнити телеіндустрію і підвищити її експортний потенціал", - розповіла Ольга Захарова.

Нацконсультаці організовані Mіністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з International Trade Centre (ІТС) та за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).