Вікторія Бурдукова стала членом Експертної ради Української Телевізійної Академії
Керівник Першого творчого об'єднання Нового каналу (створює проекти «Ревізор», «Страсті за Ревізором») Вікторія Бурдукова приєдналася до Експертної ради Української Телевізійної Академії

Вікторія Бурдукова стала 15-м членом Експертної ради Академії. У Раді вона замінила Валентина Коваля, який у жовтні був призначений членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, тому був змушений покинути позицію директора телеканалів М1 і М2, і, відповідно, вийти зі складу Експертної ради Української Телевізійної Академії.
 
Нагадаємо біографію:
Вікторія Бурдукова працює на телебаченні 20 років.

Починала кар'єру на «ТВ Табачук» та «Народному телебаченні України».
1998 року прийшла в комерційний відділ Нового каналу, потім очолила його, ставши комерційним директором. Починаючи з 2005 року, Вікторія Бурдукова входила до Творчої ради Нового каналу.

2011 року Творчою радою було прийнято рішення про створення одного з найбільш революційних та успішних проектів українського телебачення - «Ревізор». Вікторія Бурдукова очолила розробку та виробництво «Ревізора». 2012 року «Ревізор» отримав премію «Телетріумф». 2013 року Вікторія увійшла до робочої групи, якою був створений один з перших українських телеформатів, проданих за кордон (на основі «Ревізора»).
2013 року «Ревізор» був номінований на «Телетріумф» в категоріях «Найкраща інформаційно-розважальна програма» та «Найкраща ведуча розважальних програм» і став переможцем премії «Фаворит телепреси».

1 січня 2013, коли Новий канал ввів систему творчих об'єднань, Вікторія очолила одне з них. На посаді керівника Першого творчого об'єднання Нового каналу працює і понині.
Творчим об'єднанням Вікторії Бурдукова був розроблений формат ще одного оригінального проекту Нового каналу «Страсті за Ревізором».
2015 року цей формат також був проданий за кордон. 2015 року ведучий проекту «Страсті за Ревізором» Сергій Притула висувався на премію «Телетріумф» у номінації «Кращий ведучий ток-шоу».