Склад Академії
Гільдія продюсерів
Єлісєєва Анна
Єрема Анатолій
Єремеєва Олена
Єрмолович Катерина
Іванюк Оксана
Іонова Ірина
Аксютенко Ганна
Амелічев Сергій
Асадчій Максим
Бєлік (Сахацька) Олена
Бабіч Валерій
Балан-Тімкіна Галина
Безлюдна Ганна
Богуцький Олександр
Бородянський Володимир
Брикайло Олександр
Букрєєв Іван
Бурдукова Вікторія
Васильєва Олена
Гончаренко Олексій
Городничий Руслан
Гребенчікова Рита
Дайніченко Дарія
Джунь Наталія
Добреля Олег
Доллежаль Артем
Домалевський Мирослав
Дядюра Іванна
Журавська Лариса
Завадюк Володимир
Заря Ірина
Зеленський Володимир
Кіцай Дмитро
Канішевська Олена
Касперська Олександра
Кондратюк Інна
Костюк Ірина
Курчакова Ірина
Кучерова Оксана
Лєзіна-Масляна Вікторія
Липовецька Алла
Литвинов Максим
Мінзянов Юрій
Мірський Віктор
Морозов Юрій
Олесов Єгор
Опалєв Валентин
Павлюк Ілларіон
Пантелеймонова Ольга
Пристаєцька Тала
Приходько Віктор
Роговцева Ада
Роднянський Олександр
Ряшин Владислав
Слісаренко Ольга
Созановський Сергій
Сторчак Ігор
Терентьєв Олексій
Ткаченко Олександр
Тунік Оксана
Турич Володимир
Фіалко Дарія
Франчук Наталя
Храпко Галина
Чемерис Ірина
Чернявська Юлія
Шефір Сергій
Шкуратова Катерина
Яковлева Наталія
Гільдія режисерів та сценаристів
Ємець Катерина
Ітигілов Олександр
Андрущенко Ярослав
Бабік Андрій
Балаян Роман
Барабаш Роман
Буковський Сергій
Валентюк Марина
Гнєдаш Тетяна
Горобець Марк
Горов Семен
Гресь Марк
Григор’єв Анатолій
Дончик Андрій
Зерняк Олена
Кірієнко Олександр
Крутін Сергій
Лісовець Олексій
Литвиненко Артем
Меднікова Марина
Михайлов Микола
Пащенко Леонора
Сеітаблаєв Ахтем
Семерякова Аліна
Соколова Єлізавета
Стеколенко Олександр
Туранський Олег
Філіпенко Олег
Чеботарьова Аліна
Чекалов Сергій
Черкаський Давид
Яковлев Андрій
Янощук Володимир
Гільдія операторів, художників – постановників, художників з освітлення
Бойко Сергій
Борденюк Сергій
Гуєвський Володимир
Запорожченко Віталій
Кошовий Володимир
Мітальов Юрій
Мартинов Олександр
Небера Павло Володимирович
Орлянкін Олег
Парфенюк Анатолій
Рябець Сергій
Совяк-Круковський Володимир
Соловйов Сергій
Степанов Олексій
Шевчишин Олег
Гільдія інформаційного, спортивного та суспільно-соціального телевиробництва
Алферов Андрій
Бєдіров Назим
Безулик Ганна
Бенкендорф Єгор
Борисенко Олександр
Гутцайт Оксана
Данілевич Андрій
Денисов Олександр
Добровольська Людмила
Долбілов Сергій
Кадемін Роман
Конік Юлія
Кот Олена
Куліков Андрій
Кухар Марина
Мазур Алла
Мельничук Олександр
Миргородська Марина
Мустафін Олексій
Нікітін Антон
Павлов Михайло
Павлюк Володимир
Панюта Олег
Пилипець Олександр
Полховський Сергій
Попов Сергій
Пушнова Тетяна
Соколова Оксана
Стогній Костянтин
Сугак Юрій
Терещенко Олесь
Тичина Григорій
Фролова Василіса
Фроляк Олена
Цаплієнко Андрій
Цимбал Тетяна
Шиленко Максим
Гільдія дитячого, музичного та тематичного виробництва
Єфросініна Марія
Бугрімова Ксенія
Горбунов Юрій
Доманський Андрій
Жмакіна Юлія
Зорій Юлія
Кондратюк Ігор
Лозинська Олександра
Маторіна Олена
Найда Іванна
Оселедчик Володимир
Пілютікова Галина
Суханов Олексій
Фреймут Ольга
Гільдія телевізійного дизайну та промо
Євстифеєва Ірина
Батенко Олена
Бережна Світлана
Волонтирець Вікторія
Гмиря Людмила
Грицик Ігор
Дерига Роман
Захарова Ольга
Кліщик Дмитро
Коваль Валентин
Посохова Анжела
Санніков Євген
Старостін Дмитро
Шома Роман