Склад Академії
Гільдія продюсерів
Голова гільдії - Липовецька Алла
Аксютенко Ганна
Асадчій Максим
Бабіч Валерій
Балан-Тімкіна Галина
Безлюдна Ганна
Бєлік (Сахацька) Олена
Богуцький Олександр
Бородянський Володимир
Брикайло Олександр
Васильєва Олена
Галімов Акім
Гладушевский Алексей
Гончаренко Олексій
Гребенчікова Рита
Дайніченко Дарія
Джунь Наталія
Добреля Олег
Доллежаль Артем
Єлісєєва Анна
Єрема Анатолій
Єремеєва Олена
Єрмолович Катерина
Жукова Дарина
Журавська Лариса
Завадюк Володимир
Заря Ірина
Зеленський Володимир
Іванюк Оксана
Іонова Ірина
Канішевська Олена
Касперська Олександра
Квасова Марина Леонідівна
Кіцай Дмитро
Клейменов Олександр
Коваль Андрій
Кондратюк Інна
Костюк Ірина
Кривицький Максим
Курчакова Ірина
Лук'яненко Олеся
Макєєва Мартіна
Мінзянов Юрій
Мірський Віктор
Морозов Юрій
Олесов Єгор
Онопрієнко Максим
Опалєв Валентин
Павлюк Ілларіон
Пантелеймонова Ольга
Пристаєцька Тала
Притула Сергій
Приходько Віктор
Радченко Ліна
Ризванюк Андрій
Роговцева Ада
Роднянський Олександр
Ряшин Владислав
Сарайкін Матвій
Слісаренко Ольга
Слободян Андрій
Созановський Сергій
Сторчак Ігор
Стрибук Наталія
Терентьєв Олексій
Тимошенко Кирило
Ткаченко Олександр
Ткаченко Саша Олександрівна
Толстошеєва Анастасія
Тунік Оксана
Федець Юлія
Федосенко Яна
Франчук Наталя
Храпко Галина
Чижов Микита
Чорна Ксенія
Швець Катерина
Шефір Сергій
Шкуратова Катерина
Штейнгауз Анастасія
Гільдія режисерів та сценаристів
Голова гільдії - Литвиненко Артем
Андрущенко Ярослав
Аракчеєв Борис
Бабік Андрій
Балаян Роман
Барабаш Роман
Буковський Сергій
Гершкович Олег
Гнєдаш Тетяна
Горов Семен
Григор’єв Анатолій
Дударь Тарас Павлович
Ємець Катерина
Зерняк Олена
Ітигілов Олександр
Крутін Сергій
Лісненко Оксана
Лісовець Олексій
Марцева Лариса
Меднікова Марина
Музика Андрій
Мухіна Вікторія
Пазенко Олеся
Пащенко Леонора
Поврозник Назарій
Прудь Анастасія
Семерякова Аліна
Сердюкова Ірина
Синельников Євген Олександрович
Усенко Світлана
Чеботарьова Аліна
Шаріпов Руслан
Яковлев Андрій
Гільдія операторів, художників постановників, художників з костюмів та художників по світлу
Голова гільдії - Борденюк Сергій
Бережний Олександр
Большаков Дмитро
Гергель Ірина
Гуєвський Володимир
Дударев Олексій Валерійович
Кошовий Володимир
Мартинов Олександр
Орлянкін Олег
Парфенюк Анатолій
Пономарьов Костянтин
Совяк-Круковський Володимир
Соловйов Сергій
Тетерін Олександр
Урбанський Андрій
Гільдія інформаційного, спортивного та суспільно-соціального телевиробництва
Голова гільдії - Несміян Олена
Аракелян Маріам
Безулик Ганна
Бенкендорф Єгор
Бєдіров Назим
Богданович Андрій
Бондаренко Анатолій
Гутцайт Оксана
Данілевич Андрій
Даугулє Анастасія
Денисов Олександр
Дихнич Оксана
Добровольська Людмила
Долбілов Сергій
Злочевський Дмитро
Кадемін Роман
Карп’як Вадим
Кашпор Ольга
Коваленко Олеся
Коляда Світлана
Конік Юлія
Кот Олена
Кухар Марина
Лук'яненко Олександр
Мазур Алла
Мальнев Сергій
Мамаєв Сергій
Мельник Евгенія
Миргородська Марина
Моторний Олександр
Мустафін Олексій
Нікітін Антон
Нікітіна Наталя
Опаленик Роберт
Павленок (Демченко) Ірина
Павлов Михайло
Павлюк Володимир
Панова Ганна
Панюта Олег
Пилипець Олександр
Попов Сергій
Пушнова Тетяна
Сергєєва Галина
Соколова Оксана
Сорока Віктор
Сугак Юрій
Сухенко Максим
Таран Лідія
Тетенич Ольга
Титова (Наливайко) Софія
Тихонова Жанна
Фроляк Олена
Цаплієнко Андрій
Цимбал Тетяна
Шиленко Максим
Щербачов Степан
Гільдія тематичних програм, музичного та дитячого виробництва
Голова гільдії - Кондратюк Ігор
Бугрімова Ксенія
Бурдукова Вікторія
Горбунов Юрій
Доманський Андрій
Єфросініна Марія
Жижа Ганна
Жмакіна Юлія
Зорій Юлія
Катихін Едуард
Маторіна Олена
Найда Іванна
Панченко Наталія
Педан Олександр
Пілютікова Галина
Суханов Олексій
Фреймут Ольга
Гільдія телевізійного дизайну та промо
Голова гільдії - Батенко Олена
Балабан Ольга
Балбеков Дмитро Олександрович
Бережна Світлана
Веселков Леонід
Вовк Наталія
Волонтирець Вікторія
Гамєєва Еліна
Герасименко Олександр
Гмиря Людмила
Грицик Ігор
Довбня Володимир Олександрович
Євстифеєва Ірина
Захарова Ольга
Ігнатьєв Олексій
Коваль Валентин
Кривицький Антон
Лапина Анна
Мартинова Олена
Маяцький Дмитро
Павелецька Світлана
Пасічник Олексій
Рєпік Олексій
Рибак Дмитро
Сак Віталій
Санніков Євген
Сахарук Денис
Старостін Дмитро
Тищук Ольга Іванівна
Толмачова Поліна
Черних Сергій
Шома Роман